Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Бешикташ и Јени Малатјаспор

Во Недела, 22 Април, Бешикташ и Јени Малатјаспор одиграа натпревар во рамките на Супер Лига.

Публиката имаше можност да види 4 гола, од кои 1 завршија во мрежата на Бешикташ додека 3 завршија во мрежата на Јени Малатјаспор. Тоа резултираше со победа на Бешикташ со точен резултат 3-1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk