Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Атлетико Мадрид и Спортинг

Атлетико Мадрид го пречека Спортинг во Четврток, 5 Април.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Атлетико Мадрид. Тоа резултираше со победа на Атлетико Мадрид од 2:0.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk