Хајлајтс и голови од Бешикташ vs Аланиаспор

Бешикташ на својот стадион го пречека Аланиаспор во рамките на Супер Лига, во Сабота, 31 3.

Бешикташ постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk