Хајлајтс и голови од Монако vs Лил

Во рамките на Лига 1 се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Монако и гостинот Лил, во Петок, 16 Март 2018.

Монако прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk