ПСЖ vs Мец голови и хајлајтс

ПСЖ на својот стадион го пречека Мец во рамките на Лига 1, во Сабота, 10 3.

На натпреварот беа постигнати 5 гола, но сите ги постигна ПСЖ, па Мец го загуби мечот со резултат 5-0.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу ПСЖ и Мец.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4-mobile/77tz6.mp4?token=1520705945-4kwGZ2PaQ%2BFDPybIShENG1PHLOeaOIcrZjg9dzdI5Nw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.