Хајлајтс и голови од Лил vs Рен

Лил го нагости Рен во рамките на Лига 1 меч, во Среда, 17 Јануари 2018.

Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но на разочарување на домашната публика Рен постигна два, додека Лил успеа да постигне само еден гол, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Лил и Рен.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/merge-k6948.mp4?token=1516220612-kGv%2FUbKAZ89jt%2BLiryR8v0zJ2NczH%2BigWqD4b8ThLS8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.