Ватфорд ФК vs Саутемптон ФК голови и хајлајтс

Во Сабота, 13 Јануари, Ватфорд ФК и Саутемптон ФК одиграа натпревар во рамките на Премиер лига.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/t3x44.mp4?token=1515873776-hypasA%2BRbLw9c5te3c8j7BxnsSbnTQ6xmJHmapeIPGA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.