Хајлајтс и голови од Гетафе Клуб де Футбол vs Малага

Во Петок, 12 Јануари, Гетафе Клуб де Футбол на својот стадион го пречека Малага во рамките на Ла Лига.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, а голот го постигна Гетафе Клуб де Футбол. Поради тоа Гетафе Клуб де Футбол го доби натпреварот со 1:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Гетафе Клуб де Футбол и Малага можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ok89t.mp4?token=1515797785-uu%2FSROwpFvN3tUB9VVR1Ei0VXUjFtFlK4GgP0%2B%2FJsqg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.