Хајлајтс и голови од Џенова ЦФЦ vs УС Сасуоло Калчо

Во Сабота, 6 Јануари, Џенова ЦФЦ го пречека УС Сасуоло Калчо во рамките на Серија А меч.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, а голот го постигна Џенова ЦФЦ. Поради тоа Џенова ЦФЦ го доби натпреварот со 1:0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Џенова ЦФЦ и УС Сасуоло Калчо.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/amq9w.mp4?token=1515276169-NqQnKacdiCgXtF53Wih2EJ3Uzhbl8wtDGPpT6WPvEFc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk