Хајлајтс и голови од АЦФ Фиорентина vs ФЦ Интернационале Милано

АЦФ Фиорентина на својот стадион го пречека ФЦ Интернационале Милано во рамките на Серија А, во Петок, 5 1.

АЦФ Фиорентина и ФЦ Интернационале Милано постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/0x8dr_3.mp4?token=1515197158-yH5RaT%2FWDfwKL1crr4I64upeTrAHKbfIzU3jXYoKsEM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.