Хајлајтс и голови од АЦ Киево Верона vs Удинезе Калчо

АЦ Киево Верона на својот стадион го пречека Удинезе Калчо во рамките на Серија А, во Петок, 5 1.

Двата тима, АЦ Киево Верона и Удинезе Калчо постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу АЦ Киево Верона и Удинезе Калчо.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/jh1gj.mp4?token=1515182003-QfCDN99%2BJ3thlCt0wHZxuW7%2BkMdu7CkQQ9lzFlj9ids%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.