Лидс Јунајтед ФК vs Нотингем Форест ФК хајлајтс

во Понеделник, 1 Јануари, Лидс Јунајтед ФК на домашен терен играше против Нотингем Форест ФК во рамките на Чемпионшип.

Ниту Лидс Јунајтед ФК ни Нотингем Форест ФК не постигнаа гол на натпреварот.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/6teie.mp4?token=1514833228-Pgm9pZ1FJQA%2FcNq48g7bebKcDLAK53Oat3kzVoqoqrk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365