Болтон Вандерерс ФК vs Хал Сити А голови и хајлајтс

Во Понеделник, 1 Јануари, Болтон Вандерерс ФК на својот стадион го пречека Хал Сити А во рамките на Чемпионшип.

Хал Сити А не успеа да го совлада противничкиот голман, додека Болтон Вандерерс ФК успеа тоа да го направи точно еднаш, што беше доволно за победа од 1:0.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/bxqwg.mp4?token=1514833223-iJQ%2BN29HdbRyqe9QiDowuhIbfGawUqht%2F2IVjUFPpvQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.