Хајлајтс и голови од Милвол ФК vs Вулверхемптон Вандерерс ФК

Милвол ФК го пречека Вулверхемптон Вандерерс ФК во Вторник, 26 Декември.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Милвол ФК и Вулверхемптон Вандерерс ФК погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ykbza.mp4?token=1514307536-Ka1Fu2zHkTpUdq6ygT1sjY2u0FCGFdLBn9Q%2FDuIrY6k%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.