Хајлајтс и голови од Сандерленд АФК vs Бирмингем Сити ФК

Во Сабота, 23 Декември, Сандерленд АФК го пречека Бирмингем Сити ФК во рамките на Чемпионшип меч.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Сандерленд АФК и Бирмингем Сити ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/c67rp.mp4?token=1514054877-ryfaY2A1MZovSYTX%2Bpw12GLAS3eA48sAZlUn2VRCh0A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.