Хајлајтс и голови од Анталијаспор vs Аланиаспор

Анталијаспор на својот стадион го пречека Аланиаспор во рамките на Супер Лига, во Петок, 22 12.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Анталијаспор успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 3-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/tu35v.mp4?token=1513972955-Uu89rSuegYg9OyteiSMExwqct7fQZf%2BKD%2FSjHAhzAys%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk