СС Лацио vs АС Цитадела голови и хајлајтс

во Четврток, 14 Декември, СС Лацио на домашен терен играше против АС Цитадела во рамките на Куп на Италија.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на АС Цитадела беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/6wmn2.mp4?token=1513292540-y2zDSDI6P7JpP1nnsuDhcbYl9ik05MuuUYULIqCEVcU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.