Фламенго vs Индепендиенте голови и хајлајтс

Во рамките на Копа Судамерикана се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Фламенго и гостинот Индепендиенте, во Среда, 13 Декември 2017.

Гледачите имаа можност да видат по еден гол на двете страни и натпреварот немаше победник, заврши со резултат 1:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/soyde.mp4?token=1513273289-ryWIHp3vI4OxneNukCqCt9zxOtRr2D5G3dqTq3lKYeM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.