Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Manisaspor и Бешикташ

Во Вторник, 12 Декември 2017, Бешикташ му гостуваше на Manisaspor во рамките на Куп на Турција.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Manisaspor и Бешикташ погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/merge-56565.mp4?token=1513112583-s3ckoboKSxDlPe8OPh1%2FMoWY%2FJ8Q7SzixgPQ4NgEBgg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk