ССЦ Наполи vs АЦФ Фиорентина хајлајтс

Во Недела, 10 Декември, ССЦ Наполи го пречека АЦФ Фиорентина во рамките на Серија А меч.

ССЦ Наполи го пречека АЦФ Фиорентина во рамките на Серија А но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/ly40s.mp4?token=1512925368-P3eIOUnC0be1yNssghbKUg423lM1Ywfa6OTilygkdog%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.