Видео од натпреварот Вулверхемптон Вандерерс ФК vs Сандерленд АФК

Вулверхемптон Вандерерс ФК и Сандерленд АФК одиграа натпревар во рамките на Чемпионшип, во Сабота, 9 12 2017.

Ниту Вулверхемптон Вандерерс ФК ни Сандерленд АФК не постигнаа гол на натпреварот.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/lpywe.mp4?token=1512846172-xYo%2BwnpMIijEkMn%2BLATG%2FFQG79pNKq%2FlgdQlp86QWXM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.