Брауншфајг ТСВ Ајнтрахт 1895 vs Холстен Кил 1900 хајлајтс

Брауншфајг ТСВ Ајнтрахт 1895 на својот стадион го пречека Холстен Кил 1900 во рамките на 2ра Бундеслига, во Петок, 8 12.

Ниту Брауншфајг ТСВ Ајнтрахт 1895 ни Холстен Кил 1900 не постигнаа гол на натпреварот.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-b2.streamablevideo.com/video/mp4/b9u8u.mp4?token=1512772732-A35QqikvovwrxSRYZXn0L%2FFlXIolwuoQ33bBxGyg2IY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.