Трабзонспор vs Анталијаспор голови и хајлајтс

Трабзонспор го нагости Анталијаспор во рамките на Супер Лига меч, во Понеделник, 4 Декември 2017.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но сите ги постигна Трабзонспор, па Анталијаспор го загуби мечот со резултат 3-0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/gp6qj.mp4?token=1512417771-l8C%2BtXw94m3xJdXVoalSDRnXFu9fqUCVjVZxddo6srI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk