Рен vs Амиен СЦ голови и хајлајтс

Рен го пречека Амиен СЦ во Сабота, 2 Декември.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Рен. Тоа резултираше со победа на Рен од 2:0.

На натпреварот помеѓу Рен и Амиен СЦ имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/merge-tddr0.mp4?token=1512251573-zsBDJWUiNbCNT5Ooe8p5mAKh3DjRZFAEWoyMNrvPRfM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.