Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Брајтон & Хов Албион ФК и Ливерпул ФК

Брајтон & Хов Албион ФК го нагости Ливерпул ФК во рамките на Премиер лига меч, во Сабота, 2 Декември 2017.

Публиката имаше можност да види 6 гола, од кои 1 завршија во мрежата на Ливерпул ФК додека 5 завршија во мрежата на Брајтон & Хов Албион ФК. Тоа резултираше три бода и убаво патување дома за Ливерпул ФК. Конечниот резултат беше 5-1 за гостинскиот тим.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Брајтон & Хов Албион ФК и Ливерпул ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/gfb4p.mp4?token=1512241354-4UL66wEIH2fv1dg6CNi%2FH5UQycM4hsAgAoc6D%2B9eOQ8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk