Хајлајтс и голови од Норвич Сити ФК vs Престон Норт Енд ФК

Во Сабота, 25 Ноември, Норвич Сити ФК и Престон Норт Енд ФК одиграа натпревар во рамките на Чемпионшип.

Норвич Сити ФК и Престон Норт Енд ФК беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Норвич Сити ФК и Престон Норт Енд ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tq7ag.mp4?token=1511636255-fQNYeMn8fEf%2F7lmGKyzJbmot471fBaTR38Jy0b%2FNBGY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.