Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Фулам ФК и Милвол ФК

Во Сабота, 25 Ноември, Фулам ФК го нагости Милвол ФК во рамките на Чемпионшип натпревар.

Фулам ФК постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Фулам ФК и Милвол ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3q5lg.mp4?token=1511635772-EmkiyvICYyk1abJJfQRXjv%2FMqf0lsRIZDkYQGBjmibA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk