Хајлајтс и голови од Хал Сити А vs Бристол Сити ФК

Во Сабота, 25 Ноември, Хал Сити А го нагости Бристол Сити ФК во рамките на Чемпионшип натпревар.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Бристол Сити ФК успеа 3 да ги претвори во гол, додека Хал Сити А искористи една помалку. Тоа резултираше сотри бода и победа на Бристол Сити ФК со точен резултат 3-2.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Хал Сити А и Бристол Сити ФК.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/670b3.mp4?token=1511636567-wF0%2FriKoIx1McrNpOZi1l0W4Ag16cmN%2BOkAYJlTSmCk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk