Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Полска и Мексико

Полска на домашен терен играше против Мексико во рамките на Меѓународни пријателски натпревари, во Понеделник, 13 Ноември.

Мексико успеа да постигне само еден гол, доволен за победа од 1:0, бидејќи домашниот тим, Полска, не постигна ниту еден гол.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3cjzi.mp4?token=1510613643-PzpNAqJ8r5zTgFiHdTweOUEz8VLPnr4MoV2r4mcQhhQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk