Виториа vs Палмеирас голови и хајлајтс

Виториа го пречека Палмеирас во Среда, 8 Ноември.

Публиката имаше можност да види 4 гола, од кои 1 завршија во мрежата на Виториа додека 3 завршија во мрежата на Палмеирас. Тоа резултираше со победа на Виториа со точен резултат 3-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/so1pd.mp4?token=1510228979-dqGBdWsjyj%2Bf5Ky%2BTkTUU%2BRUOhlGPvUJXwYsNw9zth0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.