Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ајнтрахт Франкфурт и Вердер Бремен

Ајнтрахт Франкфурт и Вердер Бремен одиграа натпревар во рамките на Бундеслига, во Петок, 3 11 2017.

Ајнтрахт Франкфурт прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/78953_3.mp4?token=1509753976-VISUHtczPdHd1lc9OFVKQPsiwoFrtbYb6PmnxWMw2k4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.