Порто vs РБ Лајпциг голови и хајлајтс

во Среда, 1 Ноември, Порто на домашен терен играше против РБ Лајпциг во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Публиката добро се забавуваше и имаше можност да види точно 4 гола. РБ Лајпциг постигна 1 гола, но Порто постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Порто и РБ Лајпциг.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/k69ww.mp4?token=1509577397-fK2rR9KKQAaCGo%2BYodx49%2Fod4yP5xAsoijFaE2PsWzo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk