Хајлајтс и голови од Партизан vs Скендербег

Во Четврток, 2 Ноември, Партизан го нагости Скендербег во рамките на УЕФА Европа Лига натпревар.

Скендербег не успеа да постигне ниту еден гол, додека голманот на Скендербег беше совладан два пати. Тоа резултираше со победа на [%HOMETEAM %] од 2:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Партизан и Скендербег можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/merge-x0iiz.mp4?token=1509660342-dKtwU%2FJHz1cVH0LIJYNDOY98zhdEeVJgMV2gZatN2%2BE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот