Квинс Парк Ренџерс vs Шефилд Јунајтед голови и хајлајтс

Квинс Парк Ренџерс и Шефилд Јунајтед одиграа натпревар во рамките на Чемпионшип, во Вторник, 31 10 2017.

Одбраната на Квинс Парк Ренџерс одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш. Па голот кој го постигна Квинс Парк Ренџерс беше доволен за победа од 1:0.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rqnwp.mp4?token=1509494758-un8sL6PWtHZL%2B4iMxVIJKulDFmjRxjLocmoSHtyjE1Y%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk