Хал Сити vs Мидлсборо голови и хајлајтс

Хал Сити на домашен терен играше против Мидлсборо во рамките на Чемпионшип, во Вторник, 31 Октомври.

Публиката имаше можност да види 4 гола, од кои 1 завршија во мрежата на Мидлсборо додека 3 завршија во мрежата на Хал Сити. Тоа резултираше три бода и убаво патување дома за Мидлсборо. Конечниот резултат беше 3-1 за гостинскиот тим.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Хал Сити и Мидлсборо.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/i8pzk.mp4?token=1509493234-0alGMRDKB0UdbRghWpC6iH5BXNBa0B3V%2FXoHDy0Q5es%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk