Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Ланус и Ривер Плата

Ланус на својот стадион го пречека Ривер Плата во рамките на Копа Либертадорес, во Среда, 1 11.

Нападите на двата тима фукционираа одлично, но нападот на Ривер Плата беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-2.

На натпреварот помеѓу Ланус и Ривер Плата имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/e1sla.mp4?token=1509550801-gjObE7qGeextyGtxJJkJpPxuyxUD6VQ7Nkm2bWAH7Bc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.