Бартон Албион vs Барнсли голови и хајлајтс

Бартон Албион на својот стадион го пречека Барнсли во рамките на Чемпионшип, во Вторник, 31 10.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Барнсли беше поуспешен, успеа 4 шанси да ги претвори во гол, додека Бартон Албион искористи само 2 шанси. Тоа резултираше со три бода и победа на Барнсли.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/nlof7.mp4?token=1509494585-pqQSKKD9yyZX9s2vDeUAQDZB5MlCVEfB%2B%2FX%2FGylr%2Fks%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk