Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Бенфика и Феиренсе

Во Петок, 27 Октомври 2017, Феиренсе му гостуваше на Бенфика во рамките на Премиер Лига.

Бенфика постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/3cfhm.mp4?token=1509141969-dL%2FYETRDHwSpK5K2%2BynyDQ%2FIzLmvPHxptKAmtZ1jqS4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk