Yeni Altindag Belediyespor vs Бурсаспор хајлајтс

Yeni Altindag Belediyespor го пречека Бурсаспор во Четврток, 26 Октомври.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Yeni Altindag Belediyespor и Бурсаспор заврши со резултат 0:0.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/b2yyf.mp4?token=1509050359-k1OsfxJ930yHvIwDu63hw%2BQaGdNYycmKdaDrWSxNFhs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.