Хајлајтс и голови од Елче vs Атлетико Мадрид

Во Среда, 25 Октомври, Елче го нагости Атлетико Мадрид во рамките на Куп на Кралот натпревар.

Елче и Атлетико Мадрид постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

На натпреварот помеѓу Елче и Атлетико Мадрид имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ij7ju.mp4?token=1508976319-ol7Vu95XmOaH1aMaWcdGE9hy7u3aT1VeWxV1t1bGhmY%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Kadenje.mk ви ги нуди сите информации за онлајн кладење во Македонија. Одлични предлог типови и рецензија на обложувалници, бонуси.