Интернационале vs Сампдорија голови и хајлајтс

Интернационале и Сампдорија одиграа натпревар во рамките на Серија А, во Вторник, 24 10 2017.

Натпреварот изоболуваше со многу голови на двете страни, но Сампдорија постигна само 2 гола, додека Интернационале успеа да постигне еден гол повеќе и забележа тесна победа.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Интернационале и Сампдорија.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2z95f.mp4?token=1508885206-l4k4jdgeX38XCDDmalNLRXIrQf35CAP2rl0AftwwsM8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.