Хајлајтс и голови од Real Zaragoza vs Валенсија

Real Zaragoza на својот стадион го пречека Валенсија во рамките на Куп на Кралот, во Вторник, 24 10.

Валенсија одлично ги искористи создадените шанси и постигна два гола. Real Zaragoza не успеа да постигне ниту еден гол и му дозволи на гостинскиот тим да ги освои трите бода со при резултат 2:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Real Zaragoza и Валенсија можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/merge-0lo2m.mp4?token=1508886333-QDRYguj4J3RbRapA5VDAlLAmowbLrCmnEA4vfYogWRQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.