Хајлајтс и голови од Форментера vs Атлетик Клуб Билбао

Форментера на својот стадион го пречека Атлетик Клуб Билбао во рамките на Куп на Кралот, во Среда, 25 10.

Двата тима, Форментера и Атлетик Клуб Билбао постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Форментера и Атлетик Клуб Билбао.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/eeq19.mp4?token=1508965533-5vMthFQx1r37l5mcNFLW6uiq3v6958FUtsi3PcHpVXA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.