Çorum Belediyespor vs Трабзонспор голови и хајлајтс

Во Среда, 25 Октомври, Çorum Belediyespor го нагости Трабзонспор во рамките на Куп на Турција натпревар.

Натпреварот изобилуваше со голови и беа постигнати точно 6 гола, сите во мрежата на Çorum Belediyespor. Тоа резултираше со победа на Трабзонспор од 6-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Çorum Belediyespor и Трабзонспор.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rntfu.mp4?token=1508961939-qdPwgsfjOLrFH7O%2BFBs7bYlhKxGrXk5grUmTwNsFxrc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.