Хајлајтс и голови од Wehen Wiesbaden vs Шалке 04

Wehen Wiesbaden го пречека Шалке 04 во Вторник, 24 Октомври.

Нападите на двата тима фукционираа добро, но нападот на Wehen Wiesbaden беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Wehen Wiesbaden и Шалке 04.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/mmqac.mp4?token=1508879107-yjgmnaIqtbB7%2FlCCyE0dWdWAwFW7SGm%2BN9v2pjmndig%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.