Сао Паоло vs Фламенго голови и хајлајтс

Сао Паоло на својот стадион го пречека Фламенго во рамките на Серија А, во Недела, 22 10.

Додека Сао Паоло постигна два гола на натпреварот, Фламенго и покрај сите напори не успеа да го совлада противничкиот голман. Натпреварот заврши со победа од 2:0 на Сао Паоло.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Сао Паоло и Фламенго погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/1mb6p.mp4?token=1509969905_38f384c0a4b1df5776496c96a82a15f4168456bb” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот