Сантос vs Атлетико Го голови и хајлајтс

во Недела, 22 Октомври, Сантос на домашен терен играше против Атлетико Го во рамките на Серија А.

Сантос постигна само еден гол, но тој беше доволен за победа бидејќи ја зачува сопствената мрежа.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Сантос и Атлетико Го погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/lv8tj.mp4?token=1509969905_881349b6cf799304369a1a6de6c5bde7427aaf19″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот