Хајлајтс и голови од Реал Мадрид vs Еибар

Во Недела, 22 Октомври 2017, Еибар му гостуваше на Реал Мадрид во рамките на Ла Лига.

Реал Мадрид постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Еибар.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xihgh.mp4?token=1508712737-FGOFU8yLnzLXK09xYi0aL4chCKcKSTOXOq4zW%2Fxcurg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Обложувалници, рецензии, типови проверете ги најдобрите на kladenje.mk