Хајлајтс и голови од Олимпик Марсеј vs ПСЖ

Олимпик Марсеј и ПСЖ одиграа натпревар во рамките на Лига 1, во Недела, 22 10 2017.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Олимпик Марсеј и ПСЖ можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/1op9v.mp4?token=1508709799-Wl8p1Chu7SRMWeOwD2va0zkZF%2B3moHIoGD7Hm42fr5Y%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.