Атланта Јунајтед vs Торонто голови и хајлајтс

Во Недела, 22 Октомври 2017, Торонто му гостуваше на Атланта Јунајтед во рамките на МЛС.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/0u49j.mp4?token=1509973552_7664208c67fdc77db1f98118ea7f9420aba7af7c” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365